http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/8be5b115-84c4-30ff-8684-06b27a16a9aa.jpg

- بازی را چطور دیدید؟

امشب دو تیم بسیار خوب با هم بازی کردند. فکر می کنم به مدت یک ساعت خوب بازی کردیم، تا زمانی که گل دوم به ثمر رسید. سپس همه چیز پیچیده شد. ما در نیمه اول بسیار خوب بودیم. در خط دفاعی مستحکم بودیم اما در نهایت نتوانستیم از فرصت استفاده کنیم. ما به مدت یک ساعت خوب بازی کردیم و در نیم ساعت بعدی چندان خوب نبودیم.

- آیا روی چمپیونزلیگ تمرکز خواهید کرد؟

لیگ تمام نشده است. بارسلونا برتری دارد اما در فوتبال هر اتفاقی می تواند رخ دهد. ما لیگ قهرمانان را در اولویت قرار نخواهیم داد.

- رئال مادرید برای پیروزی بازی کرد. آیا بهترین تیم پیروز شد؟

گفتنش سخت است. ما به مدت یک ساعت تیم بهتر بودیم اما ضدحملات بارسلونا در 30 دقیقه پایانی ویرانگر بود. ما دو تیم فوق العاده هستیم، و آنها امشب پیروز شدند.

- آیا فکر می کنید با سیستمی که ظاهراً 2-4-4 بود و و بیل بیشتر به دفاع کمک می کرد، بهتر بازی کردید؟

ما همانطور که معمولاً بازی می کنیم بازی کردیم. ما معمولاً این کار را انجام نمی دهیم اما تلاش کردیم که با دو خط چهار نفره مشخص هم بازی کنیم. بیل بارها به عقب برگشت چرا که آلبا جلو می آمد.

- افت تیم در نیم ساعت پایانی را چگونه توضیح می دهید؟

فکر می کنم مشکل ما بیشتر ذهنی بود تا جسمی. ما به همان ترتیبی که در ابتدای مسابقه بازی کردیم، ادامه ندادیم. مثل ما، آنها هم می توانند از ضربات ایستگاهی به گل برسند. فکر نمی کنم در صحنه گنی متئو اشتباهی صورت گرفته باشد.

- آیا تیم مأیوس شده است؟

ما مأیوس شده ایم اما در حالی به خانه می رویم که می دانیم خوب بازی کردیم. این باید برای ادامه فصل به ما اعتماد به نفس بدهد.

- آیا کریستیانو رونالدو او مشخصات بازی خود را عوض کرده است؟

اینطور فکر نمی کنم. او بازی بسیار کاملی داشت، سخت کار کرد، با عزم راسخ گل خود را به ثمر رساند و توپ را به تیر دروازه زد، اما همان کریستیانو بود.

- آیا تونی کروس و لوکا مودریچ خسته شدند؟

شاید، چرا که آنها سخت کار کردند. عملکرد آنها بسیار مهم بود. آنها بسیار خوب بازی کردند، بنابراین منصفانه است که در پایان خسته شده باشند.

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! بازی ,تیم ,فکر ,ساعت ,کردیم ,کنم ,خوب بازی ,به مدت ,بسیار خوب ,بازی کردیم ,فکر میمنبع

دانلود آهتگ جدید مهراد جم - خیالت راحت

غزل امید صباغ نو

استخدام بانک ملت (نتایج اعلام شد)

استخدام های جدید بهمن ۹۴

عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی

لیورپول و بارسا رقبای رئال برای خرید ویتو

تونی نادال: از هو شدن رونالدو تعجب کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

تعمیرات و اموزش شرکت صنایع تولیدی و خدماتی بهینه ساز صنعت برق ایران اجتماعی بدانید زرین وب دانلود فایل های کمیاب برنامه هاي شبكه هاي اجتماعي Game java mobile معتبرترین وارد کننده فلزیاب در کشور