http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/19041577-e4b3-333e-92e6-8291deaebdfc.jpg
این هافبک کروات که در جریان دیدار مقابل شالکه بعد از ماه ها مصدومیت از ناحیه همسترینگ بار دیگر به میادین باز گشت، در نهایت شاهد شکست 4-3 تیمش شد. بنا به گزارش فوتبال اسپانیا، وی در پایان بازی گفت:

"بازی بسیار سختی بود اما خوشبختانه، من فقط خوشحالم که به میادین بازگشتم؛ کمی احساس وحشت زدگی و عصبانیت می کردم - درست مثل وقتی که تازه به اینجا آمده بودم.

"صعود به مرحله بعد برای ما بسیار مهم بود، ما خوب بازی نکردیم اما گاهی اوقات باید رنج بکشید و این ما را قوی تر خواهد کرد. نمی خواهم دنبال دلیل باشم که چه چیز هایی اشتباه بود، چرا که اکنون زمان آن نیست. ما باید به عنوان یک تیم بازی کنیم؛ ما به نحوه بازی خود در ابتدای فصل باز خواهیم گشت. ما کیفیت زیادی داریم و فکر می کنم در بازی بعدی، بهترین نسخه رئال مادرید را شاهد خواهیم بود."

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! بازی ,گاهی ,باز ,تر ,قوی ,بود، ,قوی تر ,باید رنج ,به میادین ,گاهی اوقات ,اکنون زمانمنبع

دانلود آهتگ جدید مهراد جم - خیالت راحت

غزل امید صباغ نو

استخدام بانک ملت (نتایج اعلام شد)

استخدام های جدید بهمن ۹۴

عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی

لیورپول و بارسا رقبای رئال برای خرید ویتو

تونی نادال: از هو شدن رونالدو تعجب کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

جاذبه های دیدنی ایران قالب Betheme بی تم officenavak فروش پارکت قیمت مناسب مادرمی آموزش درج بک لینک در سایتها تخفیف ویژه گل سنگ دانلود کده سنگ فیروزه | سنگ یاقوت | سنگ عقیق