بنا به گزارش AS، صحبت های سرمربی ایتالیایی لوس بلان را می خوانیم:

http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user7163/news/1425139524_960371_1425139742_noticia_grande.jpg

مـودریچ: "او در ترکیب تیم نخواهد بود. او این هفته با سایر اعضای تیم به خوبی کار کرده است اما به کمی زمان بیشتر نیاز دارد. ما امیدواریم که او را برای دیدار مقابل شالکه در اختیار داشته باشیم."

تیـم: "ما از لحاظ ذهنی و جسمانی در شرایط خوبی وارد مهمترین بخش فصل می شویم."

آسیب دیدگی بیـل: "بیل در بازی های اخیر نگرش خوبی از خود نشان داده است. من امیدوارم که به همین ترتیب ادامه دهد چرا که ما به بیل با نگرشی مثبت نیاز داریم. زمانی که آرون نیگوئز روی پای او تکل رفت، خوش شانس بود، اما چنین چیزهایی در فوتبال رخ می دهد. او خوش شانس بود که اتفاق بدی رخ نداد و باید به کار خود ادامه دهیم."

بهترین پست ایسکـو: "سخت است که بگوییم کدام پست برای او بهتر است چرا که او نشان داده می تواند در پست های مختلف بسیاری بازی کند. او زمانی که در مرکز خط میانی بازی می کرد مرا شگفت زده کرد، اما فکر می کنم باید بیشتر از کار های دفاعی در کارهای هجومی از او استفاده کنیم. اگر او آماده باشد، همیشه بازی خواهد کرد. این غیرقابل مذاکره است."

ویارئـال: "آنها تیم با کیفیتی هستند و مهارت های زیادی دارند. آنها در مقابل بارسلونا و اتلتیکو مادرید بازی های خوبی ارائه کردند و برای شکست دادن آنها ما باید در بهترین فرم خود قرار داشته باشیم."

مـارسلینو: "زمانی که یک تیم خوب بازی می کند و با این نوع از سرعت، نشان می دهد آنها مربی خوبی دارند که می داند چه کار می کند. من نحوه کار کردن و صحبت کردن او را دوست دارم. این بازی پر سرعتی خواهد بود و فکر نمی کنم که اگر آنها چرخش زیادی در ترکیب تیمشان داشته باشند، وماً برای ما خوب باشد چرا که در این صورت تیم شاداب و سرحال تری خواهند داشت."

سیستم چرخشی: "من برنامه ای برای چرخش ترکیب ندارم؛ فکر نمی کنم بازی های زیادی انجام داده باشیم. تیم سرحال است. آنها خوب بازی می کنند. ما تنها به فرستادن بهترین تیم ممکن به داخل زمین فکر می کنیم. قبل از دیدار مقابل بارسلونا باید سه بازی برگزار کنیم و همه آنها به یک اندازه مهم هستند. همیشه در بازی ها سه امتیاز وجود دارد. این شغل سختی است. مردم همیشه مربیانی که از سیستم چرخشی استفاده می کنند را مورد انتقاد قرار می دهد، اما کسانی که از این روش استفاده نمی کنند هم مورد انتقاد قرار می گیرند."

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! بازی ,های ,تیم ,خوبی ,کار ,فکر ,چرا که ,زمانی که ,بازی های ,بازی می ,کمی زمان ,آماده باشد، همیشهمنبع

دانلود آهتگ جدید مهراد جم - خیالت راحت

غزل امید صباغ نو

استخدام بانک ملت (نتایج اعلام شد)

استخدام های جدید بهمن ۹۴

عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی

لیورپول و بارسا رقبای رئال برای خرید ویتو

تونی نادال: از هو شدن رونالدو تعجب کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین جستجو ها

معرفی اپلیکیشن های جدید ایران ماندگار غصه نخور تک اموزش مشاوره خانواده زیبایی من نیو نما - سایت سرگرمی نیک چیز رسانه اینترنتی سرگیچه فروش محصولات زن و شوهری و مطالب زندگی زن و شوهری