http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user6983/news/real-madrid-raphael-varane.jpg
به گزارش سایت گل، واران بعد از بازی ال کلاسیکو که با باخت 2-1 رئال در برابر بارسا همراه بود به تمجید از هم تیمی خود، کریس رونالدو پرداخت و او را یک بازیکن نمونه و الگو نامید.

البته باید به این نکته هم اشاره کرد که رئیس LFP، خاویر تباس، معتقد است رونالدو به خاطر رفتارش بعد از به ثمر رساندن گل باید جریمه شود.

واران در تمجید از رونالدو اظهار داشت: "او یک سوپراستار است. یک بازیکن حرفه ای که همیشه برای رقابت آماده است."

واران در سال 2011 به جمع بازیکنان رئال مارید اضافه شد و حالا به نظر می رسد چلسی بسیار علاقه مند است این مدافع جوان 21 ساله را جذب کند. اما واران می گوید: "من احساس می کنم این فصل پیشرفت کرده ام هرچند دوران سختی را پشت سر گذاشته ام. اینجا من چیزهای زیادی یاد گرفته ام. من از نظر ذهنی و روانی هم از یک پیچ خطرناک عبور کردم و حالا می توانم بیشتر پیشرفت کنم."

وی در نهایت افزود: "من می خواهم نقشی مهم و چشمگیر در تیم ایفا کنم. وقتی شما در رئال هستید هر روز با یک چالش نو روبرو می شوید. من این شرایط را می پسندم چون باعث می شود همیشه برای رسیدن به هدف هایم تلاش کنم."

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! یک ,واران ,کنم ,رونالدو ,هم ,رئال ,یک بازیکن ,تمجید از ,واران در ,و حالا ,بعد ازمنبع

دانلود آهتگ جدید مهراد جم - خیالت راحت

غزل امید صباغ نو

استخدام بانک ملت (نتایج اعلام شد)

استخدام های جدید بهمن ۹۴

عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی

لیورپول و بارسا رقبای رئال برای خرید ویتو

تونی نادال: از هو شدن رونالدو تعجب کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سرزمین عقاب ها نابدون نمایش ناب ترین ها نرم‌افزار بازی آهنگ فیلم اخبارروز کتاب مطالب آموزشی تلگرام عکس فایل های درسی سرگرمی ناب فروشگاه80درصدتخفیف ایکس ویژن خرید مصالح و لوازم ساختمانی پاتوق ایرونیا برج موزیک/دانلود اهنگ قفس کلیپ بروز بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. کالای ارزان امامزاده سلطان ابراهیم(ع)|روستای کارتا|شهرستان ایذه|کارتا