http://www.tarafdari.com/sites/default/files/contents/user148222/news/gareth-bale-dennis-aogo-real-madrid-schalke_3266210.jpg
به نقل از skysports،  از گرت بیل سوال شد آیا بازی او به دنبال قضیه جنجالی که تصمیم گرفته بود در بازی رئال مقابل اسپانیول در ماه گذشته؛ عوض پاس دادن به بازیکن سال جهان یعنی رونالدو شوت کند تغییر کرده است؛ این موضوع باعث اعتراض مادریدی ها شد و در بازی مقابل شالکه بیل در چند موقعیت گل برای شوت زدن مردد بود. به هرحال بعد از پیروزی دو بر صفر مقابل شالکه بیل گفت که روش او تغییری نکرده است و فکر می کرده دیگران موقعیت بهتری نسبت به او برای گنی داشتند.

او در این باره گفت:"اگر یک موقعیت برای گنی ببینم تردید نخواهم کرد. اما فکر می کنم امشب هم تیمی های من در موقعیت بهتری داشتند و من سعی کردم توپ را در اطراف بگردانم."

هرچی بخوای همینجاس!!!!!!! موقعیت ,مقابل ,بازی ,بیل ,کرده ,داشتند ,نکرده است ,بعد از ,فکر می ,در بازی ,برای گنیمنبع

دانلود آهتگ جدید مهراد جم - خیالت راحت

غزل امید صباغ نو

استخدام بانک ملت (نتایج اعلام شد)

استخدام های جدید بهمن ۹۴

عکسهای لو رفته جدید بازیگران ایرانی

لیورپول و بارسا رقبای رئال برای خرید ویتو

تونی نادال: از هو شدن رونالدو تعجب کردم

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

ترفند و آموزش دی موویز | دانلود فیلم و سریال سوالات استخدامی مامور تشخیص مالیات 97 ادبی فروشگاه کمد دیواری خرید کاغذ a4 بهترین سایت قیمت ساخت شوت زباله تکنولوژی مجازی سازی دستگاه تصفیه آب با قیمت مناسب در شهر گناوه